Cum îți iei băutura în piscină?
A venit vara. Mai devreme decât ar fi trebuit, însă nu-i o noutate că toamna și primăvara sunt acum aproape inexistente. așadar, avem vară. Și oricine știe că cea mai bună metodă de-a te răcori vara e o bălăceală în piscină. Sau bere. Cam imposibil să iei berea în piscină. Așa să fie oare? Nu i-a luat mult unui tip să găseacă o metodă să-ți poți lua berea cu tine în piscină, fără ca aceasta să se verse. Acesta a inventat minibarul de piscină! Și toată treaba nu l-a costat decât vreo 3 dolari. Sau 10 lei, în banii noștri.
Știți bețele alea de înot? O invenție apărută la noi în țară acum vreo doi ani. Niște chestii inutile după părerea mea. Însă tipul a reușit să creeze așa ceva:





Via
Comments
Related Posts
-
Concurs de Moș Crăciun!
43 Comments | Dec 17, 2013 -
Portare la RDS – final
20 Comments | May 10, 2014 -
KMPlayer, cel mai nenorocit virus din istorie!
14 Comments | Jan 8, 2015 -
Vom juca Call of Duty Ghosts pe noile modele Apple?
12 Comments | Nov 10, 2013
Add a Comment
Cancel reply
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
