Fane Spoitoru a murit!
Fane Spoitoru, pe numele adevărat Ion Titișor a decedat azi, într-un spital din Israel, la vârsta de 57 de ani.
Binecunoscutul interlop, cunoscut prin faptul că în 1992 a atacat un polițist în serviciu cu o katana (sabie de samurai), suferea de câțiva ani de “o boală necruțătoare” – după cum anunță site-urile de știri.
Atunci, el a fost împușcat de 3 ori de polițistul rănit, însă și-a revenit după o spitalizare îndelungată, ca și victima sa.
Acesta, eliberat din închisoare pe motiv de boală, a fugut în Canada, însă a fost expulzat trei ani mai târziu înapoi în țară. De atunci, a stat ori la pușcărie, ori fugind de justiție, ascunzându-se prin țări străine.
Ar mai fi vreo 3 interlopi de pus aici, însă șampania o voi deschide la momentul oportun.
Nu, nu-mi pare rău că a murit un om, îmi pare bine că un răufăcător “s-a lăsat” definitiv de rele.

Trebuia sa ii dea un headshot, politistul de a fost ranit, sa ii imprastie creerii pe trotuar.
Nu au voie mă. Degeaba scrie la regulament. că-n realitate, dacă-i dai unuia fatalitate, zbori din poliție. chit că erai în legitimă apărare. Pentru că șeful miliției e mână-n mână cu șefii interlopilor, adică politicienii.
francisc stai bre ca nu ai datele exacte. omul a mers la tratament in israel. iar doctorul ii spusese inainte, dnu ion titisor nu faceti dusuri calde ca nu aveti voie. iar el primul lucru a fost sa fac dus cald. a facut atac cerebral la dus. mafiot adevarat.
Lol, serios? Habar n-aveam.
a mai căzut o cioară din copac
N-auzi că de la duș cald :))))
cautati pe yt “a murit nemuritorul, sa dus fane spoitru”…asa de caterinca zic.